KURUMSAL

Zesa tekstil 2008 yılında Miss serenity marka adı’ile bursada faaliyet göstermeye başlamıştır. imalat & toptan, satışlarımız yurt içi yurt dışı faaliyetleri sürdürmektedir.

Türkiye,nin önde gelen Firmalar arasında Kendini kanıtlamış, Profesyonel kadrosuyla hizmet vermekte ve sektörde büyümeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini önde tutan uzman kadrosu, geniş hizmet ağı ve gelişen teknolojiden yararlanarak sürekli kendini yenileyerek müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır.

2008’den bu yana Miss serenity Markası’ile 0.15 Yaş Kız Çocuk Giyimi ile envay çeşit model ve tasarımları ile

Kız çocuk Giysileri; Hem rahat ve pratik hem de moda renkler ve en trend baskılarla bezenmiş sağlıklı pamuk kumaşlar, Kız çocukların ilk günlerinden itibaren konfor ve güvenle giyebilecekleri sağlığa zararlı olmayan boyalar, baskılar,korumalı fermuarlar, ve aksesuarlar ile modanın tam kalbinde renkler, çizgiler, ve baskılarla annelerin zevklerine hitap eden, eğlenceli ve sevimli tasarımları ile çocuklarınızın ilgisini çekecek kız çocuk kıyafetler tasarlıyor ve üretiyoruz.

Hedefimiz Annelerin çocuklarıyla ilk günlerinden itibaren güvenle ve zevkle tercih edecekleri çocuk giyim markası olmak. Çocukların güvenliği ve hareket özgürlüğünü öncelik olarak sade ve zevkli ürün çeşitliliğimiz ile annelere kendi kobinasyonlarını kendilerinin yapabileceği çoklu seçenekler sunuyoruz.

Yumuşak kumaşları, hareket özgürlüklerini kısıtlamayan ve işlevsel tasarımları sayesinde çocuklarınızın gelişimi süresince konforlarından ödün verdirmeyecek ürünlerimizle hizmet vermekteyiz…